נא להמתין בעת ביצוע פעולה . . .

נא להמתין בעת ביצוע הפעולה . . .

ברוכים הבאים לסטטיסטיקל, האתר המוביל ללימוד סטטיסטיקה בארץ!

בסטטיסטיקל תמצאו את התכנים הטובים ביותר בהוראת הסטטיסטיקה כדי להצטיין בבחינה אנחנו מאמינים בשילוב טכנולוגי של תכנים איכותיים יחד עם מרצים מעולים כדי לספק לכם חווית למידה נוחה,מקצועית,תכליתית,אפקטיבית וכייפית ללא סיבוכים מיותרים ובגובה העיניים.

מנכ"ל החברה ערן אלציק הוא מרצה בכיר לסטטיסטיקה בעל נסיון של 16 שנים בלימוד הקורס בעל תואר שני במנהל עסקים ונחשב אחד המרצים המבוקשים במוסדות הלימוד בארץ.

 

מאז 2001,עשרות אלפי סטודנטים של ערן סיימו בהצלחה את קורסי המבוא סטטיסטיקה א' וסטטסיטיקה ב' ובנוסף לציון הגבוה,רכשו כלים,ביטחון וידע להמשך דרכם האקדמאית.

היהלום שבכתר הוא הקורסים המקוונים אשר משמשים כהכנה מלאה לבחינה בקורס המקוון תמצאו שעות של הדרכה לימוד ותירגול מקיף של כל החומר תוך כדי מתן דגשים והסברים על סעיפים הממוחזרים בבחינות האחרונות.

כמו כן אם לא הבנתם דבר מה יש את מי לשאול וניתן לשלוח לנו מייל בנושא. בין היתרונות הרבים של הקורסים שלנו תמצאו שיטות לימוד פשוטות ותכליתיות אשר חוסכות זמן יקר בלמידה ומאפשרות לכם לקבל חווית לימוד מהנה ונוחה אצלכם בבית.

הקורסים שלנו ניתנים לצפיה מכל מחשב או מכשיר סלולרי כלומר ניתן ללמוד בכל זמן פנוי. ההמלצה הגורפת שלנו היא ללמוד מהקורסים שלנו מתחילת הסמסטר ולהשתדל לא להחשף לשיטות לימוד אחרות מסובכות יותר.

כי סטטיסטיקה זה קל כשלומדים בסטטיסטיקל!

ערן אלציק
ערן אלציק, תואר שני