fb pixel no scripts

כדי להציג קורסים, יש ללחוץ על שם המכללה שלךסגור
שתף בוואטסאפ

שתף

כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול

כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול על סטטיסטיקה. עיבוד של נתונים, ניתוח והסקת מסקנות שכל אחת ואחד מאתנו יכולים לבצע עם ידע בסיסי שנרכש. סטטיסטיקה זה קל. ישנם כאלו שיאמרו שהתחום הסטטיסטי נחשב לאחד מענפי המתמטיקה וישנם כאלו שיגידו את ההיפך מה שחשוב הוא לומר שזהו ענף רחב ומקיף המאפשר לצפות תרחישים בין היתר להניח הנחות ולתכנן מהלכים אסטרטגיים חשובים כאשר מדובר למשל בהכנת תוכנית עסקית מורכבת ומסועפת. סטטיסטיקה תורמת רבות לאנשי מפתח ובעלי תפקידים בתחום הפיננסי, בתחום המדיני, הצבאי, ולמעשה בכל תחומי החיים אנחנו נתקלים לא פעם בנתבך כזה או אחר של ענף הסטטיסטיקה.

סטטיסטיקל, כך אנחנו קוראים לענף שמבהיל ומרתיע לרוב, לא מעט סטודנטים אשר מחויבים לעבור קורס סטטיסטיקה. ישנו פחד וחשש גדול שנובעים בעיקר מחוסר ידע ומחוסר הבנה של מה זה תורם לנו.

סטטיסטיקה מחולקת לשניים. סטטיסטיקה תאורית מאפשרת לאיש המקצוע לתאר את הנתונים וסטטיסטיקה הסקית מאפשרת לאיש המקצוע להסיק מסקנות כאמור, בשימוש כמעט יום-יומי בתחומים רבים בחיינו. כך שלא פעם אנחנו חושבים סטטיסטיקה בלי לדעת שזה שייך לעולם שממנו אנחנו נרתעים ועל בסיס הנתונים מקבלים את ההחלטות שלנו.

בחירה בקורס מקוון על פני האפשרות של לימוד במכללות ובאוניברסיטאות בהחלט יכולה להיות טובה יותר לקהל גדול מאוד של סטודנטים מהסיבה הפשוטה שכל סטודנט לומד בזמן שנוח לו, במקום שהוא נמצא ללא מגבלות פיזיות עם אפשרות לצפייה בחומרים הנלמדים עוד ועוד עד להשגת הבנה ושליטה מוחלטת בחומרים המקצועיים. הרצאה פרונטאלית של מרצה בקורס מקוון נשמרת לסטודנט ויכולה להיות פעילה ככל שיצטרך לעומת הרצאה במסגרת לימודי מכללה שם לא ניתן לצפות במרצה פעם נוספת.

חשוב להבין שכאשר מתקבלת החלטה להעמיק את הידע בתחום הסטטיסטי זה מחייב כוח רצון ודורש התמדה, ריכוז ובעיקר רצון לתרגל ולתרגל, כמה שיותר. גם למי שמעוניין להתקדם ולהעמיק את הידע שלו למשל בתחום רפואה, מדעי החברה, ההתנהגות מחויב להכיר את היסודות של ענף הסטטיסטיקה די להיות מסוגל להוביל מהלכים ובעיקר לדעת לקבל את ההחלטות הנכונות בכל רגע.

לעיתים נוצר בלבול בין סטטיסטיקה למתמטיקה. חשוב לציין שאלו שני תחומים שונים שכן, לעיתים אולי משיקים זה לזה אך בהחלט נפרדים זה מזה. מודלים סטטיסטיים נשענים על שיטות מתמטיות זה נכון אבל כאמור אלו שני תחומים נפרדים שלא פעם היוצרים יחד תמונה אחת גדולה כדי להביא אל איש המקצוע את הנתונים המדויקים ביותר שאפשר להשיג אחרי ניתוח של משתנים.

אל תשכחו, סטטיסטיקה זה קל, תחום ברור ומוחלט, למי שיבחר בו כמקצוע מובטחת לו ללא ספק תועלת רבה תחום ספציפי וגם לענפים רבים שונים בתחומי החיים.

מבחר מאמרים

גישה אישית

אנו מעניקים לכל לקוח יחס מותאם ואישי

חוסכים לך זמן - תהליך הלמידה מובנה ומתוכנן

הקורס מתמקד ומקיף את המקצוע באופן הטוב ביותר ומותאם באופן המדויק ביותר עבורך. הלימוד באתר ימקד אותך ויכוון אותך להצלחה בדרך היעילה והנכונה ביותר בזמן הקצר ביותר. תחת כמעט כל סרטון מצורפים תרגילים עם פתרונות מלאים על החומר הנלמד בסרטון ואין צורך ללמוד או לתרגל מעבר לכך.התירגול נבחר בקפידה כדי לחסוך לך זמן בלמידה.

יש עם מי לדבר, עושים הכל למען ההצלחה שלך

התעוררה שאלה לגבי תרגיל/נושא כלשהוא אז יש מקום לשאול שאלה אונליין מתחת לכל סרטון כמו כן לאחר הרישום יפתח סרגל התקדמות אישי בקורס שמראה לך איזה אחוז מהקורס כבר סיימת ומה נשאר לך עוד ללמוד כדי להצליח בבחינת סוף הסמסטר.

מתמקדים רק בסטטיסטיקה כבר יותר מ 15 שנה

מומלץ לשאול את אלפי הסטודנטים שלנו שסיימו את הקורס בציונים גבוהים בהרבה מהממוצע סטטיסטיקל הוא האתר המוביל בארץ ללימודי סטטיסטיקה עם נסיון של למעלה מ 15 שנים.

שאלות נפוצות

במידה ואין באפשרותך לצפות בסרטים, מומלץ לבדוק במכשיר נוסף על מנת לוודא שבעיה קיימת רק במחשב אחד, במידה ומכשירים או מחשבים אחרים אינם נתקלים בבעיה, מומלץ לסגור את הדפדפן ולגלוש לאתר מחדש

נתקלת בבעיה בגלישה, מומלץ לנסות לגלוש באמצעות דפדפן אחר, לפעמים ישנם חלקים באתר שאינם תומכים בדפדפנים ישנים, נסה לבדוק האם גרסת הדפדפן הבעייתי דורשת עדכון, זכור בכל פעולת התקנת תוכנה מומלץ לגבות קבצים ולשמור מסמכים פתוחים.

שילמת בעבר ? לא ניתן להתחבר? יש למלא את הטופס מייל, טלפון, ושם הקורס, צוות האתר מתחייב לבדוק ברישומים לגבי כל לקוח אשר רכש וקיבל חשבונית. אנו נעשה כל מאמץ לאתר ולסייע ללקוחותינו.

שילמת בעבר ? לא ניתן להתחבר? יש למלא את הטופס מייל, טלפון, ושם הקורס, צוות האתר מתחייב לבדוק ברישומים לגבי כל לקוח אשר רכש וקיבל חשבונית. אנו נעשה כל מאמץ לאתר ולסייע ללקוחותינו.

סטטיסטיקל! בית הספר המוביל ללימוד סטטיסטיקה בארץ כאן תמצאו את התכנים הטובים ביותר בהוראת הסטטיסטיקה! לצפייה בכל הקורסים