נא להמתין בעת ביצוע פעולה . . .

נא להמתין בעת ביצוע הפעולה . . .

סוד ההצלחה שלי

יתרונות השיטה שתביא לך הצלחה בבחינה


אז למה בעצם ללמוד בסטטיסטיקל?

מתמקדים רק בסטטיסטיקה כבר יותר מ 15 שנה

מומלץ לשאול את אלפי הסטודנטים שלנו שסיימו את הקורס בציונים גבוהים בהרבה מהממוצע סטטיסטיקל הוא האתר המוביל בארץ ללימודי סטטיסטיקה עם נסיון של למעלה מ 15 שנים. השיטה הייחודית של ערן מוכיחה את עצמה לאורך שנים של ניסיון והצלחה והיא סוג של שליחות. אנו בסטטיסטיקל מאמינים שהתמקדות במקצוע אחד ואחד בלבד מביאה למצוינות. סטטיסטיקל הוא האתר היחידי בארץ המתמחה אך ורק בסטטיסטיקה ונותן יותר מהאלטרנטיבות בכל פרמטר אפשרי...כי זו ההתמחות שלנו ומה שאנחנו יודעים לעשות הכי טוב!

חוסכים לך זמן - תהליך הלמידה מובנה ומתוכנן

הקורס מתמקד ומקיף את המקצוע באופן הטוב ביותר ומותאם באופן המדויק ביותר עבורך. הלימוד באתר ימקד אותך ויכוון אותך להצלחה בדרך היעילה והנכונה ביותר בזמן הקצר ביותר. תחת כמעט כל סרטון מצורפים תרגילים עם פתרונות מלאים על החומר הנלמד בסרטון ואין צורך ללמוד או לתרגל מעבר לכך.התירגול נבחר בקפידה כדי לחסוך לך זמן בלמידה.
תחת כל סרטון יש מקום לשאול שאלות ולקבל תשובות אונליין כדי לוודא שהבנת את הנושא. הקורסים המקוונים שלנו נועדו לכל סטודנט מכל מוסד לימוד והושקעו בקורסים המון נסיון,משאבים תיכנון וזמן כדי לתת לסטודנט את המקסימום האפשרי בחווית למידה קלה ומהנה הסטודנטים שלנו כבר הבינו שקורס של כ 12 שעות בממוצע מביא לתוצאה של 100 בבחינה! שיטת הלימוד כל כך פשוטה והקורסים המקוונים שלנו הם ברמה שעוד לא הכרת עד כה.
רמה מעל כולם מבחינת אופן הלימוד,תכנים,ממשק המשתמש,מקצועיות וחווית הלמידה.

יש עם מי לדבר, עושים הכל למען ההצלחה שלך

התעוררה שאלה לגבי תרגיל/נושא כלשהוא אז יש מקום לשאול שאלה אונליין מתחת לכל סרטון כמו כן לאחר הרישום יפתח סרגל התקדמות אישי בקורס שמראה לך איזה אחוז מהקורס כבר סיימת ומה נשאר לך עוד ללמוד כדי להצליח בבחינת סוף הסמסטר. לאחרונה הקורסים שלנו הוכרו כקורסים אקדמיים ע"י המל"ג והוטמעו בתוכניות הלימוד של מספר מוסדות לימוד אקדמיים כקורסים בעלי נקודות זכות אקדמאיות ואנחנו גאים להצהיר שמרצים לסטטיסטיקה באוניברסיטאות נעזרים בקורסים שלנו כדי להנגיש את החומר לתלמידיהם. תנו לערן אלציק מסטטיסטיקל להוביל אתכם אל ההצלחה בדרך הקצרה והפשוטה ביותר שיש. בסטטיסטיקל לא מתפשרים על איכות והשיטה הייחודית של ערן מוכיחה את עצמה לאורך שנים של ניסיון והצלחה. צפו בסרטוני הדוגמה בעמוד הבית כדי להתרשם ! חסכו לעצמכם את ההתלבטות והצטרפו כבר עכשיו אל הדרך הבטוחה ביותר להצלחה.

אוסף השאלות שכולם שואלים אותנו

שאלה: אם לא נכחתי אפילו בשיעור אחד באוניברסיטה,האם הקורס שלכם יעזור לי?
תשובה: רוב הסטודנטים באתר שלנו לא מגיעים כלל לשיעורים באוניברסיטה ולומדים רק מהאתר וההצלחה שלהם מדברת בעד עצמה,הלמידה באתר שלנו היא מעל ומעבר למה שצריך!

שאלה: אם לא הבנתי משהו אז יש את מי לשאול ?
תשובה: ברור שכן,יש לך תחת כל שיעור בקורס המקוון מקום להקליד שאלה ולשלוח אלינו. אנו מתחייבים לחזור תוך פרק זמן של עד 12 שעות עם תשובה מפורטת. למרות שלפי הנסיון שלנו,הסרטונים הם כל כך מובנים שכמות השאלות שאנו מקבלים היא מזערית.

שאלה: במה הקורס שלכם שונה מהקורס המקוון של מוסד הלימוד שלי ?
תשובה: הקורס שלנו הרבה יותר קצר,ממוקד,יעיל והכי חשוב יותר מובן מכל קורס אינטרנטי אחר מומלץ להכנס לשיעורי הדוגמה (בתחתית עמוד הבית) כדי להתרשם מההבדלים בשיטת הלימוד

שאלה: מהו ממוצע הציונים של התלמידים שלומדים בסטטיסטיקל ?
תשובה: אנו גאים מאוד בציוניהם של הסטודנטים שלנו.ממוצע ציוני קורסי סטטיסטיקה א' ו ב' בסטטיסטיקל הוא 92 (בשיקלול ציוני 3000 התלמידים האחרונים שנבחנו ולמדו אצלנו)

חוכמת ההמונים - לערן כ 3,000 תלמידים מכל מוסדות הלימוד שעברו את הבחינות בהצלחה

שילוב מנצח - תהליך למידה צעד צעד המשלב למידה ותרגול מנצח גם את האתגרים המורכבים ביותר בסטטיסטיקה

הכנה ממוקדת לפי מוסד לימוד - בכל מסלול לימוד ישנו מיקוד על תתי הנושאים ולכן ההצלחה שלנו היא בהכנה המוקדמת, כל קורס מותאם עבורך והתרגול מכין אותך לבחינה שלך

טכנולוגיה מתקדמת - מערכת הלמידה מבצעת מעקב על הצפיה והתרגול ותסייע לך לדעת יותר על החוזקות שלך

מרצה בכיר - ערן הוא אחד המרצים בעלי הנסיון הרב ביותר בסטטיסטיקה, לדעת רבים צורת ההגשה במילים פשוטות וברורות מהווה הבדל משמעותי בלימודים און ליין

בעיות ופתרונות - במהלך כל סמסטר ערן משתתף בתהליך הלמידה במשך כל הקורס, מספק פתרונות לתרגילים, הכוונה ומעניק בטחון רב במהלך הקורס

יתרונות השיטה של סטטיסטיקל כרטיס ביקור סטטיסטיקל